Татарстан Республикасыныӊ Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү hәм социаль яклау министрлыгы «Мамадыш муниципаль районындагы "Забота" халыкка комплекслы социаль хезмәт күрсәтү үзәге» социаль хезмәт күрсәтү дәүлет автоном учреждениясе

Хәерле көн, кадерле дуслар!

Татарстан Республикасыныӊ Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү hәм социаль яклау министрлыгы  «Мамадыш муниципаль районындагы "Забота" халыкка комплекслы социаль хезмәт  күрсәтү үзәге» социаль хезмәт  күрсәтү дәүлет автоном учреждениясе сайтында Сезне күрүэбезгә шат.

Хөрмәтле сайт кулланучылар!

ТР Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгының Мамадыш муниципаль районындагы "Забота "халыкка социаль хезмәт күрсәтү үзәге" дәүләт автоном социаль хезмәт күрсәтү учреждениесенең cavid-19 (коронавирус), көчле вирус йогышлары белән авыруны булдырмас өчен, халыкка дистанцион форматта хезмәт күрсәтә, дип хәбәр итәбез.

Өлкән яшьтәге гражданнарга һәм инвалидларга өйдә социаль хезмәт күрсәтү буенча халыкка хезмәт күрсәтү буенча килеп туган сораулар буенча 8(85563)3-24-69 телефоны буенча мөрәҗәгать итүегезне сорыйбыз.

Гаиләгә һәм балигъ булмаган балаларга хезмәт күрсәтү мәсьәләләре буенча 8 (85563) 3-10-43 телефоны буенча мөрәҗәгать итүегезне сорыйбыз.

Сезне вируслы авыруларны профилактикалау чараларын үтәвегезне сорыйбыз

/file/sobes/File/maska(1).jpg

Украинада СВОда катнашучы мобилизацияләнгән гражданнар һәм хәрбиләрнең туганнары өчен кайнар линия телефоннары: 8(85563)3-14-84; 8(85563)3-15-90

Татарстан Республикасында «Абилимпикс» хәрәкәте турында актуаль мәгълүмат, инвалидлар һәм сәламәтлек мөмкинлекләре чикләнгән затлар арасында һөнәри осталык буенча үткәрелә торган региональ чемпионатлар турында «Абилимпикс» хәбәрләре «Файдалы сылтамалар» һәм «файдалы мәгълүмат» бүлегендә урнаштырылган (сылтама https://mtsz.tatarstan.ru/dlya-invalidov-2472697.htm)