«Балкыш» халыкка социаль хезмәт күрсәтү үзәгенең чәчәк түтәлләре территорияне бизи.

2024 елның 9 августы, җомга

Саба муниципаль районында «Балкыш» халыкка социаль хезмәт күрсәтү комплекслы үзәге территориясен оештыру гадәти һәм күңелле традициягә әверелде. Персонал тырышлыгы белән үзәк территориясе гаҗәеп матур була. Якты чәчәк композицияләре үзәккә килүчеләргә һәм хезмәткәрләргә уңай йогынты ясый.

Чәчәкләр безне үзенең гадилеге һәм камиллеге белән илһамландыра, мизгелдән ләззәтләнергә һәм матурлыкны кечкенәдә күрергә өйрәтә. Алар безгә чын бәхет һәм тынычлыкның табигать белән гармониядә булуын, аның сәләтләрен бәяләү һәм әйләнә-тирә дөньяга сак карау сәләтендә булуын искә төшерә. Һәр чәчәктә бөек һәм мәңгелекне чагылдырган кечкенә Галәм бар.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: