2020 елның 7 феврале, җомга

Питрәч муниципаль районының "Кайгырту" халыкка комплекслы социаль хезмәт күрсәтү үзәге белгечләре "Ой бәйрәме" проектын тормышка ашыру буенча күркәм традицияне дәвам итәләр. Өлкән буын гражданнарының тормыш сыйфатын күтәрү, аларда уңай кәеф булдыру һәм тормыш тонусын саклап калу максатыннан чыгып эшләнде. "Өй бәйрәме" проекты ветераннарга рухи ял итәргә, аралашырга, ялгызлыкны җиңәргә мөмкинлек бирә. Алар барысы да лаеклы кешеләр, ветераннар, тыл хезмәтчәннәре һәм гади пенсионерлар.  Бүләкләр һәм котлау открыткалары спонсорлык чаралары хисабына сатып алына.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: