Татарстан Республикасы хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы Саба муниципаль районындагы "Балкыш" халыкка комплекслы социаль хезмәт күрсәтү үзәге" социаль хезмәт күрсәтү дәүләт автоном учреждениесе

Хөрмәтле Саба муниципаль районы халкы!

Әгәр дә сез олкән яшьтә булу сәбәпле яки сәламәтлегегез чикле булу аркасында чит кеше ярдәменә мохтаҗ икән, туганнарыгыз якыннарыгыз тарафыннан тиешле кайгыртучанлык күрмисез икән, яисә сездә ярдәмгә мохтаҗ гражданнар: ялгыз яшәүче шундый өлкәннәр, инвалидлар,  яки әти-әниләре спиртлы эчемлекләрне чиктән тыш күп кулланган гаиләләрдә тәрбияләнүче балиг булмаган балалар турында мәгълүмат бар икән, зинһар, «Балкыш»халыкка социаль хезмәт күрсәтү комплекслы үзәгенә 8 (843-62) 2-28-88; 2-28-82; 2-28-91 номерлары аша  хәбәр итегез!

Безнең адрес: Байлар Сабасы, З. Юсупов урамы, 7 нче йорт.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: